Korda Kore Drykore Jas Olijf is de gloednieuwe serie waterdichte jassen. Ze zijn ademend, hebben een lichtgewicht buitenmantel gemaakt van toonaangevende 15K stof en zijn zo licht dat je het nauwelijks merkt dat je het zelfs aan hebt.
WATERDICHT - De DRYKORE jas houdt je volledig droog en zal je activiteit niet hinderen, of het nu gaat om werpen, drillen of zelfs het klimmen in een boom. Het 15K hydrofiele membraan, dat aan de naden is afgeplakt en verzegeld, zorgt ervoor dat het volledig waterdicht is, zelfs als je toevallig in stortregens of een sneeuwstorm vast komt te zitten.
WINDDICHT - Hoewel het ontworpen is om over de top van andere kleding te dragen tijdens de koudere maanden, speelt het ook een grote rol in het warm houden van je, omdat het ondoordringbaar is voor de wind, zelfs de sterkste storm kan er niet doorheen komen.
STRETCH FIT - Het high-tech geweven materiaal dat we hebben gebruikt, is niet alleen water- en winddicht, maar biedt ook een uitzonderlijke stretch-fit, wat betekent dat het jack weliswaar is ontworpen om regen of wind tegen te houden, maar dat het je ook volledige bewegingsvrijheid biedt en je niet beperkt in je bewegingsvrijheid als het gaat om vissen.
De DRYKORE Jacket is uitgebreid getest om het precies goed te krijgen, misschien heeft u Danny en het team de afgelopen twee jaar zelfs in voorbeeldversies gezien in onze video's. Het is een origineel op maat gemaakt ontwerp dat gedurende het hele proces door Danny F is overzien en heeft een groot aantal op de hengelsport geïnspireerde ontwerpkenmerken.
De nek is hoog genoeg om tocht buiten te houden, met een soft-touch flap om te voorkomen dat de rits op je gezicht of kin wrijft.
De geïntegreerde capuchon is verstelbaar via een knevel aan de achterkant, zodat hij perfect over de kapjes past, en ook om een strakke pasvorm te hebben, zodat hij niet van je hoofd blijft blazen als het waait. Bovendien heeft hij een stevige piek die hem niet alleen helpt om zijn vorm te behouden, maar hem ook stimuleert om water langs de zijkanten weg te laten lopen, in plaats van op je gezicht te druppelen.
Hij is rond de taille gevormd, zodat hij aan de achterkant langer is, wat betekent dat hij u nog steeds droog houdt als u gaat zitten en het niet meer omhoog rijdt. De manchetten zijn ook ontworpen om te voorkomen dat er water binnendringt, want als je je armen omhoog doet om te werpen is er niets erger dan water dat langs je mouwen loopt! Dit wordt bereikt door klittenbandsluitingen die zorgen voor een strakke pasvorm rond je polsen, maar die gemakkelijk kunnen worden aangepast voor comfort, afhankelijk van wat je op dat moment aan het doen bent.
De ritsen zijn van hoge kwaliteit en zijn ontworpen om te voorkomen dat er water door de hoofdrits komt of in de twee grote externe zakken, die gebruikt kunnen worden om op te bergen of om uw handen te beschermen tegen de elementen. Er zijn ook twee interne zakken voor waardevolle spullen, waarvan één kleiner en perfect voor autosleutels, en de andere past gemakkelijk in uw mobiele telefoon.